SIA “Rēzeknes siltumtīkli” aicina darbā  SILTUMENERĢĒTIKAS INŽENIERI

Pretendenta prasības:

  • Augstākā izglītība enerģētikā, būvniecībā vai inženierzinātnēs;
  • Darba pieredze līdzīgā amatā (siltumenerģētikas nozarē) tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Vispārīgas iemaņas darbam ar datoru (MS Word, Excel, AutoCAD programmām);
  • Iemaņas tehnisko rasējumu lasīšanā;
  • Augstākā līmeņa valsts valodas prasmes pakāpe;
  • Precizitāte un spēja skaidri formulēt un pamatot viedokli;
  • Prasme iegūt, apkopot un apstrādāt darbam nepieciešamo informāciju;
  • Prasme apstrādāt un analizēt liela apjoma datus, izdarīt secinājumus.
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes.

Galvenie darba pienākumi:

  • Piedalīties siltumtīklu uzturēšanas darbu plānošanā un to vadīšanā;
  • Tehnisko noteikumu izstrādāšana un izsniegšana;
  • Darbs ar Būvniecības informācijas sistēmu (BIS);
  • Apkopot, sagatavot un iesniegt nepieciešamās ikdienas un ikmēneša atskaites, pārskatus un statistikas datus;
  • Sagatavot vēstules un citus dokumentus;
  • Prasme izpildīt darba uzdevumus, kuriem nav noteikta izpildes metodika, kuri ir saistīti ar tiešo pienākumu pildīšanu;
  • Uzturēt un izstrādāt tehnisko dokumentāciju un izpilddokumentāciju;
  • Sadarboties ar valsts un pašvaldību iestādēm un citām juridiskām personām;
  • Gatavot un noformēt siltuma punktu, siltuma tīklu, uzņemšanu bilancē vai tehniskās apkalpošanas tehnisko dokumentāciju;
  • Veikt projektu un tehniskās dokumentācijas saskaņošanu;
  • Digitālo izpildmērījumu plānu ievadīšana pilsētas siltumtīklu shēmās;
  • Defektu aktu sastādīšana;
  • Aktu par piederības un atbildības robežām sastādīšana;
  • Veikt siltuma zudumu aprēķinu lietotāja siltumtrasē.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā uzņēmumā un sociālās garantijas.
  • Iespējas profesionāli pilnveidoties un paaugstināt savu kvalifikāciju.
  • Draudzīgu kolektīvu un labus darba apstākļus.
  • Bruto darba alga no 1400 līdz 1700 EUR mēnesī.

Pieteikumus un CV lūgums sūtīt uz  info@rezeknessiltumtikli.lv līdz 12.07.2024.

Telefons uzziņām: 26611302

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) informējam, ka:

–      Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi.

–     Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Rēzeknes siltumtīkli”, vienotās reģistrācijas Nr. 40003215480, juridiskā adrese Rīgas iela 1, Rēzekne, LV-4601.

–     Papildus informācija norādīta https://rezeknessiltumtikli.lv/privatuma-politika/